Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-10-31 18:52:32

Sky_LiNe

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-31
Posty: 6
Punktów :   

.:: Wszystko tutaj się zaczęło ::.

Witam serdecznie nowych Sojuszników! :-)
Poznajcie założyciela!


No więc.. Zową mnie Piotrek. Studencina 4 roku Informatyki i Ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Nie wiem co mnie podkusiło aby znów wplątać się w tą grę. Korekta. Wiem co mnie podkusiło, a raczej kto! Andrew - zwany również jako WANGTII.


Andrew

17:54:36
hmmm piotr mam propozycję...
Piotr
17:54:41
dawaj
Andrew
17:54:43
chyba wiesz co mam namyśli
Piotr
17:54:46
pijemy wódke?
17:55:10
gramy w ogame?
Andrew
17:55:16
nom
Piotr

17:55:21
coooo
17:55:24
ooo kurwa
17:55:27
wiesz co ty mowisz?
17:55:35
zatesknijes za starymi czasami czy co?
Andrew
17:55:47
dłużej już nie mogę walczyć z tym uzależnieniem...

Użył argumentu, którego obalić nie mogłem (bo wiadomo argument nie wódka). Wziąłem myszkę w garść i zacząłem klikać jak najęty. Efektem mojego klikania jest owe forum, które powstało zresztą wcześniej niż sam sojusz w grze. Cóż więcej mogę rzec.. Życzę wszystkim dobrej zabawy! Mam nadzieję, że będzie nam się miło kooperowało..
Zapraszam do strzelenia kilku ciepłych zdań o sobie .

Offline

 

#2 2008-11-10 22:13:25

sharuch

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: .:: Wszystko tutaj się zaczęło ::.

Witam, witam..
W grze zwę się Sharuch, to chyba wystarczy..
Rok temu wujek poinformował mnie o fajnej grze internetowej.. Pochwalił się, że ma 2 punkty <krzepa> już pierwszego dnia. Po tygodniu już go przegoniłem, a po dwóch miesiącach odechciało mu się grać. Ja grałem na uni 49 przez rok, top 1000, fabryka nanitów, aż w końcu przez miesiąc zaniedbywania poszło w zapomnienie..
Od niedawna gram na uni 60 i przypominają się stare klimaty OGame... Co jakby co ale gra wciąga doszczętnie.
Jako że jestem teraz częściej na necie, pomyślałem na wstąpienie do sojuszu. Bo chcę robić ACS'y, bo to jest potęga ;D.
A więc życzę miłej symbiozy w sojuszu... Żeby było ciekawie.


Dobry Flociarz to zezłomowany Flociarz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deepika.pun.pl www.zaxirpbf.pun.pl www.darmowekody.pun.pl www.obpu.pun.pl www.fregata.pun.pl